Zamknij
REKLAMA

Diamentowe gody w Staszowie. 60-lecie ślubu świętowało aż dziewięć par [zdjęcia]

16.15, 25.11.2022 StaszewskiR
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie odbyła się uroczystość diamentowych godów. 60. rocznice ślubu świętuje w tym roku aż dziewięć par małżeńskich z terenu gminy.

Z jubilatami spotkali się wczoraj burmistrz Staszowa Leszek Kopeć, zastępca burmistrza Ewa Kondek oraz Mirosława Wieczorek - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

-  Znaleźć bratnią duszę, drugiego człowieka, z którym ramię w ramię można przejść przez życie jest czymś niezwykłym i wspaniałym. Gratuluję, że udało się państwu przez tyle lat tworzyć związek, który stał się fundamentem dla państwa rodziny - powiedział podczas uroczystości burmistrz Leszek Kopeć. - To prawdziwa radość móc podziwiać, jak dwoje ludzi, dwoje serc, potrafi przejść razem przez życie.

Małżeństwa z 60-letnim stażem otrzymały pamiątkowe szklane statuetki, listy gratulacyjne oraz kwiaty. Wspólne świętowanie zakończyło się toastem i słodkim poczęstunkiem.

Diamentowe gody obchodzili: Janina i Stanisław Banasiakowie, Czesława i Waldemar Brudkowie, Bolesława i Marian Gułowie, Krystyna i Jerzy Kozakowie, Janina i Stanisław Niespodziewani, Barbara i Stanisław Płatkowscy, Walentyna i Józef Rotkiewiczowie, Walentyna i Zdzisław Sularzowie oraz Marianna i Ireneusz Wójcikowie.

Fot. Urząd Miasta i Gminy w Staszowie

(StaszewskiR)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%