Zamknij
REKLAMA

"Sanatorium miłości" zagościło w Kurozwękach. Zdjęcia do programu kręcono na terenie Zespołu Pałacowego rodziny Popielów

14.11, 23.01.2023 rs Aktualizacja: 15.14, 23.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W najnowszym odcinku popularnego programu "Sanatorium miłości", który wyemitowany został wczoraj na antenie TVP 1, zobaczyć można było sceny kręcone w Kurozwękach pod Staszowem.

Piąty sezon programu, który miał swoją premierę na początku stycznia, powstawał głównie w Busku-Zdroju, ale także wielu innych zakątkach regionu świętokrzyskiego – Chęcinach, Wiślicy, Zamku Krzyżtopór w Ujeździe, Pińczowie oraz Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Jego realizację wspierał między innymi Urząd Marszałkowski, uznając, że popularny program będzie znakomicie promował walory województwa.

Zdjęcia do odcinków, które emitowane są obecnie, kręcono we wrześniu. Wtedy również ekipa "Sanatorium miłości" zawitała do Kurozwęk. Pracowała na terenie Zespołu Pałacowego rodziny Popielów, a konkretnie w słynnym labiryncie bukowym.

– Uczestnicy programu musieli odnaleźć odpowiednie ścieżki, jak również siedzące tam panie, które ukryte były w poszczególnych punktach labiryntu. Program powstawał 7 września i w tym dniu labirynt był udostępniony na wyłączność ekipy telewizyjnej - mówi Urszula Piętka z Zespołu Pałacowego w Kurozwękach.

Zwiastunem odcinka było ujęcie pokazujące stado bizonów, które jest jedną z wizytówek Kurozwęk.

[ZT]200788[/ZT]

 

(rs)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%