W gminie Staszów odbył się dziś VI Bieg do Serca Kołłątaja. Liczącą 10 km trasę biegu głównego pokonało przeszło stu zawodników.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6464"}
Zawody organizowane są dla upamiętnienia jednego ze współtwórców Konstytucji 3 maja, księdza Hugona Kołłątaja, który bywał częstym gościem w Wiśniowej pod Staszowem. W miejscowym kościele spoczywa urna z jego sercem.
10-kilometrowa trasa biegu głównego poprowadzona została ze Staszowa do Wiśniowej lasami golejowskimi. Pokonało ją przeszło stu zawodników.
Wcześniej, na krótszych dystansach rywalizowały dzieci i młodzież. Medale dla uczestników biegów wręczali m.in. burmistrz Staszowa Leszek Kopeć i wiceburmistrz Ewa Kondek.
::news{"type":"see-also","item":"211379"}
ciekawski21:31, 05.05.2024
Warto raczej napisać kto wygrał, a nie kto wręczał nagrody :-)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tysiące osób na Nocach Kultury w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA]
Gdzie ogłoszenia o imprezach w Tbg? Na stronie TN nie widze. Źle paczę?
Paczący
14:30, 2026-05-17
Tysiące osób na Nocach Kultury w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA]
Bogactwo kościoła w Polsce jest porażające a przecież kler powinien żyć w ubóstwie. Jezus Chrystus gdyby powstał i to widział, to nie byłby z tego powodu zadowolony.
Jesus ale nie Chryst
14:26, 2026-05-17
Zdjęcia kibiców z meczu Siarka – Wisła II
Grają dla trenera a nie dla kibiców🤬🤬
Tbg
00:10, 2026-05-17
Zdjęcia kibiców z meczu Siarka – Wisła II
Rodzice i rodzina. 🤣🤣Do tego doprowadził prezes 🤦. W vipowskim pomieszczeniu jest więcej opoji jak kibiców na trybunach. Pora *%#)!& to towarzystwo!
Tbg
00:07, 2026-05-17