::photoreport{"type":"check-for-article","item":"8550"}
Jak powiedział Dominik Rożek, szef sztabu WOŚP w Staszowie, o godzinie 16 w Ośrodku Kultury odbędzie się koncert finałowy w wykonaniu lokalnych artystów. Podczas koncertu odbędą się licytacje gadżetów i usług na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Już godzinę wcześniej przed siedzibą Staszowskiego Ośrodka Kultury będzie można oglądać pokaz morsowania i pokazy sprzętu strażackiego.
Staszowscy strażacy od rana częstują również mieszkańców miasta grochówką z kuchni polowej, która serwowana jest na Rynku.
::news{"type":"see-also","item":"219121"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Karambol na DK79. Młodzi kierowcy byli nietrzeźwi
Dwóch młodych pijanych za kierownicą a radnego z Jadachów sprawdzanie trzeżwości przez policję się nie podoba . Lepiej chyba dla niego jakby policja chodziła i flagi zdejmowała
Trzeżwość
16:45, 2026-04-12
Ślady wandalizmu w Uchu Igielnym
A można panie dziennikarzu prosić o dopisanie 4 zdań ile kosztuje mieszkańców utrzymanie kamer i ile etatów jest do obsługi monitoringu. I proszę zamieścić filmy z monitoringu, kto to mazał, zamiast cytować "panią Elżbietę". Przecież tyle milionów poszło na monitoring, Szkoła 4 centrum monitoringu - po co to wszystko?
AI
15:21, 2026-04-12
Pijany kierowca zatrzymany
I co w tym dziwnego, w Niemczech czy we Francji nic by mu nie groziło bo tyle jest dopuszczalne.
NiKodem
09:55, 2026-04-12
Śmierć mężczyzny na miejskim targowisku w Tarnobrzegu
.............. ..................Co to za foty? Radiola z każdej ze stron🤣🤣🤣
Marny jesteś pan pan
19:51, 2026-04-11