Stal Stalowa Wola poinformowała o tym, że Łukasz Bereta nie jest już trenerem pierwszej drużyny. Do momentu wyboru nowego szkoleniowca funkcję tę będzie pełnił dotychczasowy II trener - Maciej Gadowski.
Od kilku dni w Stalowej Woli panowało zamieszanie związane z wnioskiem trenera Stali o rozwiązanie umowy z klubem. Pisaliśmy o tym tutaj:
Stal Stalowa Wola bez trenera? Łukasz Bereta chce rozwiązania umowy
Dziś zarząd wydał komunikat, w którym poinformował, że Łukasz Bereta nie jest już trenerem pierwszego zespołu:
"W dniu 16.03.2022 r. Trener Łukasz Bereta złożył pisemny wniosek o rozwiązanie umowy za wzajemnym porozumieniem stron. Zarząd Stal Stalowa Wola P.S.A. po konsultacji z Radą Nadzorczą postanowił przychylić się do prośby Trenera i z dniem dzisiejszym rozwiązał umowę na mocy porozumienia stron. Równocześnie została rozwiązana umowa z asystentem trenera Łukaszem Molkiem. Decyzja o zmianach w sztabie szkoleniowym na starcie rundy wiosennej nie jest łatwa, jednakże Stal potrzebuje trenera zdeterminowanego do osiągnięcia celu postawionego przed drużyną. Do momentu wyboru nowego szkoleniowca funkcję trenera zespołu Stali Stalowa Wola pełnił będzie dotychczasowy II trener - Maciej Gadowski." - napisano w komunikacie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przejazd na Trześniowskiej paraliżuje ruch
Może niech jeszcze jeden most wybudują przez Wisłę😆
Joanna
23:53, 2026-06-25
Burmistrz Sandomierza z absolutorium
Bardzo lubię Pana Zioło, chce, aby młodzi, którzy wyjechali powrócili. Młodzi pracują i rozwijają się w stolicach Europy, w innych miastach Polski. Myślę, że nie wrócą tak szybko:) A gdzie by mieli mieszkać, jak nawet nie da się zbudowac tutaj kilku bloków. Tu jest potrzebna zmiana myśli.
Marek
22:54, 2026-06-25
Będą utrudnienia na ważnym skrzyżowaniu w Tarnobrzegu
Trzeba w dzień i trzeba w piątek, bo wtedy jest największa oglądalność - i można pokazać, że w mieście cokolwiek się robi (nieważne, że bez głowy).
Apollo
18:03, 2026-06-25
Będą utrudnienia na ważnym skrzyżowaniu w Tarnobrzegu
Takich prac to nie można wykonać nocą,kiedy ruchu niema a i dla pracujących by lepszy czas nocą w chłodzie niż w dzień w 39 stopniach. Jak i wakacyjna ma być remontowana w środku sezonu jak by nie można we wrześniu
Cały Tarnobrzeg
17:56, 2026-06-25