Jedna z najbardziej wstrząsających zbrodni w regionie wciąż nie ma prawomocnego finału. Fot. B. Myśliwiec
W najnowszym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego” opisujemy kulisy tej bezprecedensowej batalii sądowej – od wyroku wydanego przez Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu, przez kolejne decyzje Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie, aż po interwencje Sądu Najwyższego. Dlaczego mimo drastycznych okoliczności zapadł wyrok zaledwie pięciu lat więzienia i czemu sprawa wraca na wokandę już kolejny raz?
Fot. B. Myśliwiec
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Biskup mianował duszpasterza samorządowców
Zaczyna się Wielki Post, proponuję tematy na rekolekcje dla samorządowców: - czy kupienie ajfona za publiczne pieniądze i nie oddanie go to kradzież czy zapobiegliwość? - czy przyjęcie do pracy bratanka to nepotyzm czy silna więź rodzinna? - czy macanie ponętnej pracownicy to molestowanie czy delektowanie się pięknem?
obserwator
20:16, 2026-02-18
Rozpoczął się proces byłej policjantki z Tarnobrzega
Będzie freak fighty new star 🤣
nick
20:15, 2026-02-18
Rozpoczął się proces byłej policjantki z Tarnobrzega
Strój oddający cała ja
I
18:26, 2026-02-18
Biskup mianował duszpasterza samorządowców
Z cyklu jak wydrzeć kasę od samorządu, a ponoć mamy rozdział kościoła od państwa… Co kolejny ruch to kapelan do każdej działalności?
Porażka
17:37, 2026-02-18