16 stycznia w Stalowej Woli prezydent RP Andrzej Duda otworzył Polską Wystawę Gospodarczą "Od COP do Gospodarki 4.0". Na nowoczesnej hali ARP zaprezentowało się blisko 70 firm prezentujących polski potencjał gospodarczy.
Wydarzenie miało charakter wystawy otwartej dla wszystkich.
Więcej w papierowym wydaniu "TN".
Przemowa Prezydenta Andrzeja Dudy:
https://www.facebook.com/prezydentpl/videos/2631446886976767/
Fot. J. Zych.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Piesza potrącona na pasach. 64-latkę przewieziono do...
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
Dominikked
22:13, 2025-10-29
Duże zmiany w Radzie Miasta Sandomierza
Oglądnijcie sesję Rady Miasta. Pani Z. wychodzi trzaskając drzwiami, czy nie ma sposobu na zmianę nawyków tej Pani. To żenujące.
Krystyna
20:55, 2025-10-29
Grzać z głową - prezes SM Siarkowiec o... [WYWIAD]
Od 10 lat grzeje tak samo, pamiętajmy że zimy nie są tak ostre jak kiedyś więc to co otrzymujemy w odpowiedziach ze spółdzielni jest splawianie ludzi, ja wciąż czekam na dokumenty dotyczące ciepła i to wynika bezpośrednio z ustawy że mam prawo do wglądu i kosztów jakie blok ponosi, pan prezes informuje tutaj że reklamacje są rozpatrywane rzetelnie tylko w mojej reklamacji piszecie o tym że mam podzielniki których nie mam :) walne zgromadzenie w przyszłym roku wystawi Panu odpowiednią ocenę za to jak Pan dba o interesy mieszkańców :)
Grzać z głową
20:34, 2025-10-29
Duże zmiany w Radzie Miasta Sandomierza
Bedzie odwołanie Żerebiec razem z tym waszym Prokopem. Tylko czekają by zrobić to w jednej turze. A zdjęcie przewodniczącego komisji statutowej (choć nadal nie wiadomo co ona ma na celu) wygląda jakby tęsknił za ......umem
San
20:05, 2025-10-29