W poniedziałek,12 lipca, doszło do pożaru budynku gospodarczego na jednej z posesji w Orliskach (gm. Gorzyce). Budynek wraz z zawartością spłonął doszczętnie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Dziś, przed godziną 18 na jednej z posesji w miejscowości Orliska wybuchł pożar. Ogień rozprzestrzenił się w budynku gospodarczym. Na miejsce zadysponowanych zostało 5 zastępów straży pożarnej, w tym Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze z Tarnobrzega i 4 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Orlisk, Trześni, Gorzyc i Sokolnik.
- O godzinie 18 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru budynku gospodarczego, wewnątrz którego znajdują się samochody. Po przyjeździe na miejsce jednostek straży okazało się, że pali się murowana stodoła, w której znajdował się samochód i traktor. Niestety, budynek wraz z zawartością spłonął doszczętnie - poinformował bryg. Jacek Widuch, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. Do godziny 20 trwało dogaszanie pożaru. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przemysław Czarnek spotka się z mieszkańcami Staszowa
Gonić go
Wygonić jak studenci
23:28, 2026-03-20
Tak będzie wyglądać otoczenie Jeziora Tarnobrzeskiego?
Uśmiechnięta POlska nie wybrała rudego Tuska na premiera POlski, wybrali go Kosiniak z Kamyszem pseudo,, Tygrysek "oraz płaczący rotacyjny marszałek sejmu Hołownia pseudo,, komik z TVN"
POlka
20:37, 2026-03-20
Antoni Macierewicz z wizytą w Tarnobrzegu
Można różnić się poglądami a nawet trzeba ale "język miłości", który wylewa się na tym forum - poraża. Jeżeli ludzie, którzy uważają się za światłych, mądrych, tolerancyjnych .... krótko mówiąc "elyta" na takim poziomie prowadzi dyskurs - to miej nas Boże w opiece. Zdumiewa również fakt, że redakcja dopuszcza epitety obrażające i naruszające dobra osobiste p. Macierewicza.
Elżbieta II
16:44, 2026-03-20
Mieszkańcy Tarnobrzega bez światła, windy i telewizji
Głosowaliscie na tuska hołownię i kosiniaka to macie. Banda trzech jedzie was bez mydła. A tak poza tym to uśmiechać się głąby a nie narzekać. Będzie jeszcze lepiej jak zadłużą kraj na pół wieku do przodu!?
marek
15:36, 2026-03-20