::video{"type":"single","item":"481"}
W czwartek, 21 października, przed godziną 9., na ulicy Sienkiewicza, za wiaduktem, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki renault i hyundai. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby - pasażerowie obu pojazdów.
- Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 8.36. Po zderzeniu samochodów dwójka pasażerów z obu aut uskarżała się na dolegliwości. Wezwano do nich Zespół Ratownictwa Medycznego. Aktualnie na miejscu pracują policjanci. Droga jest częściowo nieprzejezdna, jeden pas ruchu jest całkowicie zablokowany. Gdy tylko zakończone zostaną pierwsze czynności, zostanie w tym miejscu wprowadzony ruch wahadłowy - powiedziała "Tygodnikowi Nadwiślańskiemu" podinspektor Beata Jędrzejewska - Wrona, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.
Wideo znajdzie się w tym artykule niebawem.
Tomasz09:59, 21.10.2021
Wypadki, stłuczki ,kolizje. Będą dopóki ,kierowcy nie skupią się na prowadzeniu auta i zwracaniu uwagi co się dzieje przed nimi, patrzenia w lusterka, a nie w lusterko jak wygląda lub w telefon pisząc lub czytając SMS , albo co gorsze robiąc zdjęcie lub rozmową bez zestawu głośno mówiącego ,słuchawkowego albo słuchawki Bluetooth, a co gorsze szukanie stacji radiowej i muzyki.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Błyskawiczny finał procesu nastoletniego "dżihadysty"
Gdzie ten mistrz mieszka ? Niech wyskoczy jak taki chojrak . Nie bójmy się tej hołoty ostro i jednoznacznie trzeba się im przeciwstawiać i gonić nie ważne czy allacha syn czy ukrainiec
Foxi
22:54, 2026-04-01
„Błękitna Fala” pod lupą radnych [Czytaj w gazecie]
Ciekawe jest również czy cały ten remont to nie fuszerka,wystarczy spojrzeć na ogrodzenie siatką
mieszkaniec
22:22, 2026-04-01
Szok! Wędkarz złowił piranię w Jeziorze Tarnobrzeskim!
A ja znalazłem w jeziorze kondoma,padpaske i wibrator. O kupie nie wspomne
Eros
21:23, 2026-04-01
„Błękitna Fala” pod lupą radnych [Czytaj w gazecie]
czyżby radni obudzili się i zechcą pokazać za co pobierają wynagrodzenia może przyjrzą się remontom ulic jak są wykonane, wymiana tablic z nazwami ulic jak są rozliczone remonty ile przekrętów wykonano na tych remontach
xxxx
20:40, 2026-04-01