Dziś ok. godz. 15 na drodze krajowej nr 9 pomiędzy miejscowościami Jadachy i Chmielów samochód ciężarowy wjechał do rowu.
Na miejsce wezwano cztery zastępy straży pożarnej, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jak informuje tarnobrzeska policja, przyczyną zdarzenia jest pęknięta opona w pojeździe. W miejscu zdarzenia wrpwadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do 17:30.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ukradł alkohol i pobił ochroniarza
10 lat powinien dostac wlasciciel ochrony ktory przyjmuje te kaleki a nie ochroniarzy stary pajac z papersem i 5x XXXL kamizelka ludzie to powinni byc mlodzi wysportowani ludzie
Market
21:25, 2026-05-12
Groźne dachowanie na drodze Tarnobrzeg - Chmielów [ZDJĘ
No teraz to ten dziennikarzyna dowalił do pieca , za robotę się nie weźmie tylko od ludzi woła
Nowa Dęba
20:42, 2026-05-12
Koniec pewnej epoki w Tarnobrzegu
Ziobro uciekł do USA! Łapać go!!!
Aneta
18:08, 2026-05-12
Groźne dachowanie na drodze Tarnobrzeg - Chmielów [ZDJĘ
Oj , i ja miałabym wspierać zdrowego chłopa . Wolę na chore dzieci jakiegoś grosza dać
Teresa
14:55, 2026-05-12