Do groźnego zdarzenia doszło ok. godz. 13.13 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Jurkowice w powiecie opatowskim.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"3892"}
Jak informuje Katarzyna Czesna-Wójcik, oficer prasowy opatowskiej policji, 36-latka prowadząca seata, z niewiadomych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, który wpadł do przydrożnego rowu i dachował.
Autem podróżował również 29-letni pasażer. Jego obrażenia były na tyle poważne, że na miejsce wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował mężczyznę do szpitala. W szpitalu znalazła się również 36-latka. Jak poinformowała policja, w chwili zdarzenia była trzeźwa.
Kierowcy podróżujący drogą krajową Opatów-Kielce muszą się liczyć z utrudnieniami.
Marta14:23, 20.02.2023
Rodzinę rannego pasażera bardzo proszę o kontakt na email. Chciałam przekazać jedną sprawę w związku z wypadkiem - [email protected]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Psy zagryzły alpaki w ośrodku dla autystycznych dzieci
Psy wyczuwają złe alpaki i dlatego je zabiły (sarkazm)
Ara
00:12, 2026-07-06
Puste plaże nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Pogoda...
60zł za kampera-no to widać tłumy.
Nemo
21:27, 2026-07-05
Puste plaże nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Pogoda...
A któż to jest wspaniałym autorem tego fascynującego artykułu, bo nie doczytałem...
Miejscowy
21:25, 2026-07-05
Puste plaże nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Pogoda...
Zalew nie jezioro
P
18:31, 2026-07-05