Na sygnale

Zamknij

Dodaj komentarz

Volkswagen dachował na drodze krajowej nr 79. Kierowca auta trafił do szpitala [FOTO]

rs 12:15, 14.05.2023 Aktualizacja: 07:57, 03.10.2025
Skomentuj Volkswagen dachował na drodze krajowej nr 79 w powiecie staszowskim [FOTO]

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 79 w Osieku (pow. staszowski).

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"4245"}

Jak poinformowała Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji, do zdarzenia doszło około godziny 9.40 na ulicy Sandomierskiej w ciągu drogi krajowej nr 79 Sandomierz-Kraków.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na prostym odcinku drogi, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn, 70- letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, w wyniku czego jego auto dachowało.

– Kierujący był trzeźwy, w stanie niezagrażającym życiu i zdrowiu zabrany do szpitala. W pojeździe znajdował się poza nim pasażer, 64- letni mężczyzna, któremu nic się nie stało - zaznacza J. Szczepaniak.

::news{"type":"see-also","item":"202565"}

(rs)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%