Zamknij

Uwaga na zwierzynę leśną. W Tarnobrzegu sarna wbiegła pod renaulta...

16:02, 27.12.2023 Aktualizacja: 19:00, 27.12.2023
Skomentuj

Wędrująca za pożywieniem zwierzyna płowa często powoduje zagrożenie na drogach. W ostatnim czasie w powiecie tarnobrzeskim wydarzyło się kilka wypadków i kolizji z udziałem zwierząt. Ostatnie tego typu zdarzenie miało miejsce w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, na terenie Tarnobrzega.

Do niebezpiecznej sytuacji z udziałem samochodu osobowego i sarny doszło na terenie osiedla Sielec, na alei Warszawskiej, na wysokości zajazdu „Koga”.

– Około godziny 19.00 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki renault z przebiegającą przez drogę wojewódzką nr 723 sarną. Na szczęście kierująca samochodem kobieta nie ucierpiała – informuje komisarz Ewelina Wrona z zespołu prasowego Podkarpackiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Jak mówią świadkowie zdarzenia, które ostatecznie zostało zakwalifikowane jako kolizja, potrącona sarna nie miała widocznych obrażeń. Oszołomione zwierzę długo siedziało w rowie obok miejsca zdarzenia, nie reagując na ludzi.

[ZT]207387[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

TylkoTylko

3 0

Tylko siatki wzdłuż dróg. Nic innego nie pomoże

19:25, 27.12.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NnNn

2 3

Wystarczy jeździć z przepisową prędkością i obserwować pobocze, by ograniczyć połowę z tych wypadków. Ludzie doskonale wiedzą gdzie można w okolicy napotkać sarny na drodze a mimo to prują ile fabryka dała.

07:08, 28.12.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%