[FOTORELACJA]5874[/FOTORELACJA]
Jak informuje Monika Żurek z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie, ok. 17.30 na ruchliwej trasie doszło do zderzenia dwóch osobówek - opla i audi.
– Pojazdem marki Opel kierował 79-letni mężczyzna. Podróżował z 74- letnią żoną. Jechali w kierunku Opatowa. W pewnym momencie 79-latek nagle skręcił w lewo zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu od strony Opatowa w kierunku Sandomierza pojazdowi marki Audi A4, kierowanemu przez 21- latka z gm.Pawłów, z którym podróżowała 19-letnia kobieta - relacjonuje M. Żurek.
W wyniku zdarzenia ranni zostali wszyscy jego uczestnicy. Przewieziono ich do szpitala w Opatowie i Sandomierzu. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.
Droga jest zablokowana.
[ZT]209036[/ZT]
0 0
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz