Zgłoszenie o tym zdarzeniu służby ratunkowe otrzymały o godz. 10:30. Wynikało z niego, że zastano mężczyznę leżącego w łazience, lecz przytomnego. Wymagał on jednak pomocy.
[ZT]210872[/ZT]
Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR z Kielc. – Strażacy zostali zostali zadysponowani do zabezpieczenia lądowania helikoptera. Wezwano jednostkę OSP Jadachy oraz JRG Nowa Dęba, łącznie w akcji uczestniczyło 8 strażaków. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala – mówi nam st. bryg. Jacek Widuch, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.
Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz