::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6678"}
Jak informuje Monika Żurek z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie, przed godziną 9 doszło w miejscowości Karsy zderzyły się dwa auta osobowe.
– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, iż 20-letni kierujący pojazdem marki Audi doprowadził do zderzenia z poprzedzającym go pojazdem marki Seat, wykonującym manewr skrętu w lewo. Za kierownicą seata siedziała 30-letnia kobieta - mówi M. Żurek.
W wyniku zdarzenia pasażer Audi – 10miesieczne dziecko – oraz kierującą Seatem przewiezieni na dalszą diagnostykę do szpitala.
Na miejscu trwają czynności ustalające okoliczności zdarzenia.
Ruch odbywa się wahadłowo.
::news{"type":"see-also","item":"211961"}
Dominik13:40, 24.05.2024
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Dorosły09:12, 25.05.2024
"20-letni kierujący pojazdem marki Audi doprowadził do zderzenia z poprzedzającym go pojazdem marki Seat, wykonującym manewr skrętu w lewo."
setki razy to powtarzam, że dzieciom nie należy zezwolić na prowadzenie samochodów. PiS chciał jeszcze mniejszym dzieciom zafundować prawo jazdy. Dzieci do przedszkola.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Protest w całej Polsce. Nawet 200 szpitali
Chcieliście tuska i jego bandę to macie. Nie narzekać, uśmiechać się...
marek
08:38, 2026-04-21
Są wstępne ustalenia po sekcji zwłok
Kto jej nabijał butle nurkowe i gdzie ???? Proszę o sprawdzenie czy powietrze nabijane do butli miało atest. Atest czystości powietrza powinien być dostępny dla klientów napełniających butle nurkowe aby byli pewni , że nie napełniono ich jakimś gó wnem.Ten kto jej nabijał butlę i wziął za to kasę powinien mieć aktualne " świadectwo czystości powietrza oddechowego " , które powinno być wolne od wilgoci , oleju , tlenku i dwutlenku węgla oraz zanieczyszczeń stałych . Od tego powinnio się zacząć aby wykluczyć zatrucie powietrzem podczas oddychania pod wodą, które mogło być przyczyna tragedii.
mechanik
22:03, 2026-04-20
Nowy park handlowy w Sandomierzu blisko otwarcia
Nie przewiduję dużych korzyści dla miasta oraz mieszkańców. Poza Lidlem będą tam sprzedawcy z istniejących już galerii, a szkoda, bo przyzwyczailiśmy się do ich lokalizacji. Potrzebni są nowi najemcy w tej galerii, aby zwiększyć różnorodność. Ponadto pobliskie sklepy pewnie zbankrutują. Galeria będzie stwarzać ogromne trudności komunikacyjne na już teraz zatłoczonych ulicacha głównie ul. Długiej oraz uciążliwość dla okolicznych mieszkańców
Sandek
12:11, 2026-04-20
W Tarnobrzegu pobiegli by wesprzeć osoby z autyzmem
w sobotę na osiedlu miechocin paliły się trawy miedzy zabudowaniami była straż policja a Wy o tym nic
a
09:52, 2026-04-20