13-letni rowerzysta został potrącony przez auto na przejściu dla pieszych przy ulicy Żapniowskiej w Połańcu.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7681"}
Jak poinformowała Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji, do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 11.30.
– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 13-letni rowerzysta jadąc chodnikiem w pewnym momencie zjechał z niego na oznakowane przejście dla pieszych, doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym marki Hyundai, za kierownicą którego siedział 33-letni mężczyzna - mówi J. Szczepaniak.
Rowerzysta z podejrzeniem złamania ręki został przewieziony do szpitala w Staszowie.
Kierowca Hyundaia był trzeźwy.
::news{"type":"see-also","item":"215791"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Burze nad Tarnobrzegiem. IMGW wydało alert II stopnia
Zupełnie nietrafiony alert. A sprawdzi się pewnie ze 2 dni później
Bryk
22:29, 2026-06-29
Znamy program Dni Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego
Czyli tradycyjnie, łomot kebab i piwo.
max
22:23, 2026-06-29
Znamy program Dni Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego
Jedyne gwiazdy to na niebie a nie jakieś wymęczone pseudo talenty🤣
Jack
21:45, 2026-06-29
Burze nad Tarnobrzegiem. IMGW wydało alert II stopnia
Coś się nie sprawdziło za bardzo nawet nie było z czego padać haha
Edzio
21:42, 2026-06-29