Zamknij

Pijany kierowca wjechał w drzewo i uciekał. Miał 2 promile

14:35, 07.10.2024 Aktualizacja: 14:21, 09.10.2024
Skomentuj

W Bojanowie (powiat stalowowolski) kierowca 23-latek wjechał w drzewo. Okazało się, że młody mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 19. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi, 23-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał na pas zieleni, gdzie uderzył w drzewo.

Po dojeździe patroli na miejsce świadkowie podali, że kierowca oddalił się. Policjanci rozpoczęli jego poszukiwania. W pewnym momencie zauważyli biegnącego w kierunku zarośli mężczyznę, którego zatrzymali.

Mężczyzna przyznał, że to on kierował pojazdem. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie.

23-latek usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

[ZT]216023[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%