[FOTORELACJA]8036[/FOTORELACJA]
Jak informuje Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji, do zdarzenia doszło przed godziną 16 na ruchliwej drodze powiatowej w Jurkowicach.
– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek kierujący ciężarówką marki MAN nie dostosował prędkości do panujących warunków, w skutek czego jego auto wypadło z jezdni i uderzyło w zaparkowaną na poboczu osobówkę marki Volkswagen, która została przyciśnięta do muru budynku. Na szczęście w Volkswagenie nie było w tym czasie nikogo - mówi J. Szczepaniak.
Kierowca ciężarówki w chwili zdarzenia był trzeźwy.
[ZT]217025[/ZT]
tak się zapytuję09:31, 14.11.2024
Kto dzieciom wydaje prawa jazdy? Kto ich dopuszcza do egzaminów? PiS w kampani wyborczej chciał obniżać wiek dzieci, kierowców.
mach21:35, 14.11.2024
smark z wyobraźnią o długości swoje ptaka
Sebo21:41, 15.11.2024
Nic dziwnego w tej okolicy obok kopalnij nie uświadczysz policij ani inspekcij drogowej ręką rękę myje tu nie mogą się policjancij pojawić jak nie wiadomo o co chodzij to wiadomo że o pieniążki
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
1 2
pytac sie mozeesz ale co cie to k obchodzi