::photoreport{"type":"check-for-article","item":"8417"}
Wypadek miał miejsce ok. godz. 10. Na ul. Marii Skłodowskiej-Curie doszło do czołowego zderzenia audi i BMW.
Kierowca bmw próbował uciec z miejsca wypadku, ale został zatrzymany przez świadków. Wezwani na miejsce policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, które wykazało, że mężczyzna miał w wydychanym powietrzy 2,5 promila alkoholu.
Kobieta kierująca audi była trzeźwa.
Oboje ucierpieli w tym wypadku i zostali zabrani do szpitala.
Droga była zablokowana przez kilka godzin.
::news{"type":"see-also","item":"218703"}
Przy współpracy z Godzinnik.pl
tby14:37, 10.01.2025
droga jest za wąska brakuje metra - taniość decydowała
pieszy09:28, 11.01.2025
Za to zrobiły zbyt szeroki chodnik i jeszcze połączyli to ze ściezką rowerową, jak zwykle z kostki. Po tarnobrzesku.
Pozostałe komentarze
Mujnik15:13, 10.01.2025
Nie rozumiem, to w końcu Audi na pierwszeństwo przed BMW czy odwrotnie
Dominikk15:27, 10.01.2025
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 664694990
oli 19:19, 10.01.2025
tragedia
😥
Kari19:12, 11.01.2025
wiadomo że to nie pierwszy raz,ciekawe co na to wymiar!
zero20:35, 11.01.2025
Czołowe ? co ty pismaku tam naskrobałeś bez oczu?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowe bloki przy Okrzei? Odbyła się wizja lokalna
Tak powinno się budować ale dyskusja na razie trwa o to co kto komu zasłoni a jak wygląda uzbrojenie terenu czy będzie zapewniona infrastruktura o tym już nikt nie mówi, w 2021 roku Starostwo sprzedało około 20 działek budowlanych nie wiem jakie były zapewnienia odnośnie uzbrojenia terenu na tych działkach trwają budowy jest i deweloper postawił bloki i podobno mieszkania już sprzedane do najbliższej sieci gazowej , kanalizacji sanitarnej, eletrycznej kilkaset metrów kto i kiedy i na czyj koszt doprowadzi ,i co zrobią ci co nabyli mieszkania-
xxxx
08:12, 2026-05-28
Nowe bloki przy Okrzei? Odbyła się wizja lokalna
Bez rozwoju przemysłu i budownictwa wielorodzinnego miasto za chwilę będzie miało 10 tyś. mieszkańców. Terenów zielonych jest mnóstwo(park, Piszczele, Wisła, *%#)!& Salve Regina) więc może te odpowiednio zagospodarujcie a nie będziecie tworzyć nowe do niczego niepotrzebne.
pesymista
08:07, 2026-05-28
Nowe bloki przy Okrzei? Odbyła się wizja lokalna
Budować i tyle. Każdego dewelopera który chce u nas budować, powinno się po butach całkować. nok
kik
21:56, 2026-05-27
Tarnobrzeg zmodernizuje inkubator przedsiębiorczości
Z kad pan wział pieniądze na ratowanie papierowych reliktów z minionej epoki? Podobno nie ma na nic.
Anty
16:48, 2026-05-27