Zamknij

Na drodze krajowej nr 79 w powiecie sandomierskim samochód ciężarowy wypadł z jezdni

. 08:38, 19.03.2025 Aktualizacja: 08:48, 19.03.2025
Skomentuj Wypadek w Łukawie. Wypadek w Łukawie.

We wtorkowy poranek na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Łukawa w powiecie sandomierskim samochód ciężarowy wypadł z jezdni. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Do zdarzenia doszło około godz. 6:30. – Z nieustalonych na ten moment przyczyn 54-letni kierowca samochodu ciężarowego zjechał z drogi – mówi mł. asp. Iwona Paluch, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Mężczyzna trafił do szpitala, lecz już z niego wyszedł. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do kilku godzin.

Fot. KPP Sandomierz

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%