Zamknij

Tarnobrzeg: Zderzenie dwóch aut na alei Warszawskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

09:26, 18.04.2025 Aktualizacja: 09:26, 18.04.2025
Skomentuj

W czwartek, 17 kwietnia, po godz. 20, na alei Warszawskiej w Tarnobrzegu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast skierowano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

[FOTORELACJA]9174[/FOTORELACJA]

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem marki Hyundai, jadąc w kierunku Sandomierza, próbowała skręcić w lewo na parking jednego z marketów. W trakcie wykonywania manewru jej pojazd został uderzony w tył przez samochód marki Audi.

W wyniku zderzenia kierująca Hyundaiem została przetransportowana karetką do szpitala na dalsze badania.

Okoliczności wypadku wyjaśniają tarnobrzescy policjanci.

Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

[ZT]221469[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%