::photoreport{"type":"check-for-article","item":"9524"}
Jak poinformowała mł. asp. Iwona Paluch, oficer prasowa sandomierskiej policji, ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 19-latka prowadząca auto marki Skoda, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa autu ciężarowemu, doprowadzając do zderzenia.
– W wyniku uderzenia w bok ciężarówki, skoda znalazła się na przeciwległym pasie ruchu, uderzając dodatkowo w auto marki Audi, kierowane przez 55-latkę - mówi I. Paluch.
19-latka została przetransportowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia droga jest całkowicie zablokowana.
Policja zorganizowała objazdy.
::news{"type":"see-also","item":"222526"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zbiórka na zakup karetki dla szpitala
Takiego dziadostwa to jeszcze nie było. Sprawdzałem. Tak bliżniacy jednojajowi wyprowadzili powiat i Sandomierz.
San
16:58, 2026-02-20
Zbiórka na zakup karetki dla szpitala
Z parkingu niech przeznaczą i Ci dwaj panowie co lubią zdjęcia i są na naszym utrzymaniu niech się dołożą
Zielony zsl
16:49, 2026-02-20
Spór o miejskie osiedla w Nowej Dębie
Miś Yogi zdenerwował się na burmistrza
Dykta
08:49, 2026-02-20
Adrian Zandberg w Tarnobrzegu. Liderzy partii Razem...
Zmutowanym mówimy WOOOOOONN!!!!!
Won z rad!!!!
08:27, 2026-02-20