Zamknij

Dodaj komentarz

Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej w pow. staszowskim [ZDJĘCIA]

rs 18:30, 04.06.2025 Aktualizacja: 01:25, 26.10.2025
Skomentuj Groźny wypadek na drodze wojewódzkiej w pow. staszowskim [ZDJĘCIA]

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w środę ok. godz. 17 na drodze wojewódzkiej nr 764 w Połańcu. 

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"9599"}

Około godziny 17 w miejscowości Połaniec na ulicy Wyzwolenia, w ciągu drogi wojewódzkiej numer 764, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. 

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że trzydziestopięcioletni mężczyzna, kierujący fordem, podróżujący wraz z trzydziestodwuletnim pasażerem, jadąc od Połańca, nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do zderzenia bocznego z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Skoda, którym kierował czterdziestoletni mężczyzna, podróżujący z ośmioletnim pasażerem - informuje Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji. 

Na miejscu uczestnikom zdarzenia została udzielona pomoc medyczna. Ich stan nie zagraża życiu i zdrowiu.

Droga w miejscu zdarzenia jest częściowo zablokowana, ruch odbywa się wahadłowo. 

Kierujący obu aut byli trzeźwi.

::news{"type":"see-also","item":"222773"}

(rs)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%