::photoreport{"type":"check-for-article","item":"9908"}
Jak informuje policja, kierująca pojazdem kobieta prawdopodobnie zasłabła w trakcie jazdy. Pasażer próbował przejąć kontrolę nad autem, jednak nie udało się uniknąć zderzenia. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć poszkodowaną z rozbitego samochodu. Kobieta została przekazana ratownikom medycznym i przewieziona do szpitala na dalsze badania. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w jej organizmie. Pasażer nie odniósł poważniejszych obrażeń.
W czasie akcji ratowniczej droga była całkowicie zablokowana. W działaniach oprócz policji brały udział dwa zastępy straży pożarnej z KM PSP Tarnobrzeg oraz zespół ratownictwa medycznego z tarnobrzeskiej stacji Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.
Fot. Tarnobrzeg 112 Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego
::news{"type":"see-also","item":"223848"}
Marko18:44, 13.07.2025
Ciekawe czy to to samo CLIO które rozwaliło mi bramę wjazdową na posesję 2,5 roku temu, a policja nadal go nie może namierzyć?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Poseł Paweł Kowal w Tarnobrzegu
Knury
Kipo
01:47, 2026-05-24
Poseł Paweł Kowal w Tarnobrzegu
z pedalskiej unii europejskiej. Precz z UE.
Jestem
00:18, 2026-05-24
Poseł Paweł Kowal w Tarnobrzegu
Bajer full u tego gostka. Helikopter już się nachapał jak Lesiu w. To im już to powinno wystarczyć. PO zapewni Wam świetlaną przyszłość ;)
Kosmonauta
00:15, 2026-05-24
KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg zagrał o finał Ligi Mistr
I tej sekcji pieniądze zabrali,co promują miasto na świecie na korzyść koszykarzy, którzy dali du.y w meczach finałowych o awans do drugiej ligi.
Kibic
23:33, 2026-05-23