Do zdarzenia doszło ok. godz. 12 na ul. Młynarskiej.
– Z ustaleń policjantów wynika, że 76-letni mężczyzna, podróżujący hondą civic, będąc na łuku drogi zasłabł za kierownicą i wjechał do rowu – mówi podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.
Mężczyzna nie odniósł obrażeń, jednak uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Stąd też został zabrany do szpitala na badania.
Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego
[ZT]226584[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Fotograficzna podróż po Tarnobrzegu. Nowy album...
Fotografia na dwóch stronach. Nie do przyjęcia.
Fotoamator
00:09, 2025-10-22
32-latka bez uprawnień ciągnęła traktorem cztery wózki
Faktycznie sukces. Kiboli bandziorow zlodzieji i oszustow prosze lapac. Wyludaja miliony zl a ta pani ciezkopracowala na swoje zycie i placila podatki na wasze pensje
coz
22:44, 2025-10-21
Tragedia na drodze krajowej nr 79. Nie żyje 54-latek
Proszę rodzinę osoby zmarłej oraz osoby poszkodowane o kontakt 783903941
Dominik
22:01, 2025-10-21
Zakład Mechaniczny Siarkopol świętuje 25-lecie
Gratulacje
!+!
19:21, 2025-10-21