Zamknij

Dodaj komentarz

Wypadek na DK9. Laweta uderzyła w ciągnik rolniczy

. 17:26, 20.02.2026
Skomentuj Wypadek na DK9. Laweta uderzyła w ciągnik rolniczy Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek, 20 lutego, na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Lipnik. Fot. KPP Opatów

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek, 20 lutego, na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Lipnik. Przed godziną 12:00 służby otrzymały zgłoszenie o zderzeniu lawety z traktorem. Choć sytuacja wyglądała groźnie, skończyło się na stratach materialnych i wysokim mandacie.

Kierujący mercedesem typu laweta, 53-letni mężczyzna, poruszał się drogą krajową w kierunku Lipnika. Podczas próby wyprzedzania jadącego przed nim pojazdu rolniczego, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył ciągnika. Za kierownicą traktora siedział 77-latek. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Mimo braku osób poszkodowanych, 53-letni kierowca mercedesa musi liczyć się z surowymi konsekwencjami swojej nieuwagi. Za spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego policjanci nałożyli na niego: mandat i 10 punktów karnych.

::news{"type":"see-also","item":"230879"}

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%