Na sygnale

Zamknij

Dodaj komentarz

Zderzenie trzech pojazdów w Stalach. Mandat dla kierowcy ciężarówki

kr 15:00, 18.06.2026 Aktualizacja: 15:15, 18.06.2026
Skomentuj Zderzenie trzech pojazdów w Stalach. Mandat dla kierowcy ciężarówki W miejscowości Stale na drodze krajowej nr 871 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

W czwartek, 18 czerwca, około godziny 11.00 w miejscowości Stale na drodze krajowej nr 871 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Do wypadku doszło w rejonie skrzyżowania ulic Tarnobrzeskiej i Rzeszowskiej.

::photoreport{"type":"see-button","item":"12533"}

Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 31-letni kierujący zespołem pojazdów – ciągnikiem siodłowym z naczepą – nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Fiata. W efekcie najechał na tył samochodu osobowego, którym kierował 45-letni mężczyzna.

Siła uderzenia spowodowała, że fiat został przemieszczony i uderzył w poprzedzającą go toyotę, prowadzoną przez 52-letniego kierowcę.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie odniósł obrażeń.

Sprawca wypadku został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz 12 punktami karnymi.

Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

::news{"type":"see-also","item":"235856"}

 

(kr)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%