Zamknij

Dodaj komentarz

Wypadek na Wisłostradzie [zdjęcia]

wel 17:46, 05.09.2019 Aktualizacja: 08:32, 17.10.2025
1 Wypadek na Wisłostradzie [zdjęcia]

   Do wypadku drogowego doszło w Tarnobrzegu, na Wisłostradzie, na wysokości cmentarza parafialnego. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że kierowca toyoty hilux nie wyhamował, uderzył w stojącego citroena, następnie "skosił" latarnię i wjechał na chodnik, zatrzymując się na koszu na śmieci.

   W wyniku wypadku poszkodowana została pasażerka peugeota, Kobietę przewieziono do szpitala, na szczęście, przynajmniej według pierwszych informacji, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wypadek spowodował poważne utrudnienia w ruchu, wyłączony został bowiem w tym miejscu jeden z pasów ruchu Wisłostrady.

(wel)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

MaurycyMaurycy

0 0

Za wolno jechał.

14:31, 10.09.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%