Zamknij

Dodaj komentarz

Atak terrorystyczny, wypadek i pożar. Na ćwiczeniach w Wilczycach [zdjęcia]

MPlaza 16:38, 13.09.2019 Aktualizacja: 09:37, 11.10.2025
Skomentuj Atak terrorystyczny, wypadek i pożar. Na ćwiczeniach w Wilczycach [zdjęcia]

Strażacy, policjanci, ratownicy medyczni i gazownicy  uczestniczyli w powiatowych ćwiczeniach służb ratowniczych w Wilczycach.

Przygotowana została symulacja trzech zdarzeń: ataku terrorystycznego na szkołę, wypadku drogowego oraz pożaru.  Uczestnicy ćwiczyli między innymi udzielanie pierwszej pomocy rannym, wydobywanie ludzi z zakleszczonych samochodów i gaszenie pożaru butli gazowej.

W ćwiczeniach brało udział  200 osób. Wykorzystano 60 pojazdów ratowniczych.

fot. PSP Sandomierz

(MPlaza)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%