Intensywne odgłosy kanonady artyleryjskiej dobiegające z terenu poligonu w Nowej Dębie i to zarówno w dzień, jak i w nocy, to dowód na to, że ćwiczący tam żołnierze 1 Warszawskiej Brygady Pancernej nie próżnują. Jednostka pancerna wyposażona w najnowsze w polskiej armii czołgi Leopard 2A5 i 2A4 będzie ćwiczyć w Nowej Dębie do końca listopada. Kulminacją będą zaplanowane na 25 listopada ćwiczenia "Lampart - 19".
Więcej w najbliższym papierowym wydaniu "TN".
Fot. materiały 1 WBPanc.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Będzie remont tarnobrzeskiego "grzyba" [ZDJĘCIA]
Zmienic to w gigantyczne drzewo[malunek] koszt moze duzy ale i ciekawy
Turysta
16:04, 2025-11-05
Basen w Tarnobrzegu dłużej dostępny
Mój sąsiad emeryt cały tydzień się nie myje żeby w sobotę iść się wykąpać na basen. Gonić takich dziadów bo po tym jak śmierdzi od niego starym capę przepoconym to jak ta wida na basenie. Przykre ale prawdziwe.
Mieszkaniec
14:52, 2025-11-05
Groził śmiercią policjantom, którzy próbowali...
Nasuwa się pytanie, czy policjanci musieli prac spodnie ? Bo podejrzewam że po takich groźbach od pana po siedemdziesiątce to pewnie popuścili z wrażenia. Współczuję. Przynajmniej nawiązali kontakt z panem z którym nie było kontaktu albo był ograniczony.
Darek
14:14, 2025-11-05
Groził śmiercią policjantom, którzy próbowali...
Taką mamy policję. Wstyd ! Bandytów się boją jak ognia, zaś pijanego wrobią w problemy. Rowerzystę gonią jak pies.
Nick
14:03, 2025-11-05