W nocy z soboty na niedzielę w Jamnicy (gmina Grębów) doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca i pasażer jednego z nich uciekli.
Do wypadku doszło w Jamnicy na drodze relacji Jamnica - Kotowa Wola. Z pierwszych, wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca forda wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Chevrolet. Gdy na miejsce dotarły służby na miejscu wypadku nie było kierowcy i pasażera forda.
Kierowcy chevroleta na miejscu udzielono pomocy medycznej. Nie wymagał on hospitalizacji. Droga przez wiele godzin była całkowicie zablokowana.
Wypadek w Jamnicy. Kierowca i pasażer uciekli - wideo i 13 zdjęć:
Foto i wideo - M. Chmielowiec
[WIDEO]200[/WIDEO]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Mikołaj zawitał do Domu Pomocy Społecznej
I znalazła się zguba. Całe dnie zabawa i fotki. Nie wystarczyłby sam Mikołaj ? Ale potem seniorzy głosują na PSL. Chyba czas aby radni powiatu zajęli się pracą tego pana.
Wiesia
13:00, 2025-12-05
Tarnobrzeg. Kobiety straciły ponad milion złotych!
Ładnie, starsze osoby i po 0,5 mln na kontach, ładnie.
Donek
09:44, 2025-12-05
Historia sandomierskiej służby zdrowia na wystawie
Dobrze że organizatorem jest miasto i nie będzie zdjęć sternika. Chociaż chyba się wkręci byle zaistnieć. No cóż uzależnienie. Ale zobaczymy.
Ewa
08:57, 2025-12-05
Zderzenie dwóch aut pod Staszowem. 20-latek w szpitalu
Proszę osobę poszkodowaną o kontakt 783903941
DominikK
22:39, 2025-12-04