Mnóstwo dzieci wraz z całymi rodzinami przybyło wczoraj do Technicznego Ogrodu, by bawić się przy dźwiękach muzyki na świeżym powietrzu, tym samym wesprzeć małego mieszkańca Trześni, Wiktorka Drupkę w walce z chorobą.
Około 3 tysięcy złotych udało się zebrać w czwartkowy wieczór, 22 lipca, mieszkańcom Gorzyc i okolic, którzy przybyli tłumnie na pierwszą gorzycką potańcówkę. Było mnóstwo pozytywnej energii, dobrej muzyki, a także przysmaki z grilla.
- To już kolejny etap akcji charytatywnej, którem celem jest wsparcie małego Wiktorka Drupki w walce z chorobą. Połączyliśmy go z dobrą zabawą dla mieszkańców Gorzyc, gminy Gorzyce oraz gości, którzy nas odwiedzili przy okazji letniej potańcówki na świeżym powietrzu - mówił podczas imprezy Wójt Gminy Gorzyce Leszek Surdy.
Techniczny Ogród stał się wczoraj sercem całych Gorzyc, bowiem wszystkie atrakcje oblegane były przez dzieci, młodzież i dorosłych. Podczas imprezy w parku spotkać można było reprezentantów Urzędu Gminy w Gorzycach, lokalne media, a także druhów OSP prezentujących asortyment wozu strażackiego. Przy okazji wydarzenia możliwe było dokonanie samospisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 w wyznaczonym do tego namiocie.
| Zobacz także: - Tarnobrzeski Dom Kultury otrzyma blisko 150 tys. zł dofinansowania na sprzęt i szkolenia |
Na wydzielonym "parkiecie" królowały wesołe, radosne i taneczne przeboje lat 80-tych i 90-tych oraz współczesne hity, a o godzinie 20 wszyscy wspólnie odtańczyli taniec zwany belgijką. Muzyczne show poprowadził DJ i wodzirej Sławek Rękas.
::video{"type":"single","item":"441"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Prokuratura wypuściła bandytę! [Czytaj w gazecie]
Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek w Polsce. Sąd niedawno zwolnił zabójcę ze Stalowe Wólki. Został wyleczony z choroby psychicznej. To jakieś cudowne szybkie wyleczenie Czekam na następne tych dwóch, ofiary.-- Nie usiłujcie się bronić bo to Wy pójdziecie siedzieć w *%#)!& Rżądy PiS się skończyły i walka o karanie bandziorów a nie ofiar, razem z nimi.
Bierny obserwator
15:44, 2026-03-19
Antoni Macierewicz z wizytą w Tarnobrzegu
Tylko po co ?
Jarek
15:40, 2026-03-19
Antoni Macierewicz z wizytą w Tarnobrzegu
Wyjątko zasłużona postać w walce z poprzednim systemem.Jego hejterzy przy jego zasługach nie są godni mu butów czyścić
Olek
15:11, 2026-03-19
Antoni Macierewicz z wizytą w Tarnobrzegu
A kto zaprasza tego skompromitowanego polityka!? Kto chce w ogóle gościć tego jegomościa? Brak słów...
Mieszkaniec
12:13, 2026-03-19