Zamknij

Dodaj komentarz

Minister sprawdził nową inwestycję strażaków w Nowej Dębie [ZDJĘCIA]

kr 14:27, 04.03.2026 Aktualizacja: 14:28, 04.03.2026
1 Minister sprawdził nową inwestycję strażaków w Nowej Dębie [ZDJĘCIA] Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcin Kierwiński złożył roboczą wizytę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie. Fot. mł. bryg. Grzegorz Florek, KM PSP w Tarnobrzegu

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcin Kierwiński złożył roboczą wizytę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie. Głównym celem przyjazdu była inspekcja nowo wybudowanego obiektu magazynowego, powstałego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11415"}

Szefowi resortu towarzyszyła wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul, zastępca komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Sławomir Sierpatowski, podkarpacki komendant wojewódzki PSP nadbryg. Tomasz Baran wraz z zastępcami oraz komendant miejski PSP w Tarnobrzegu bryg. Daniel Myszka.

Nowy obiekt magazynowy zlokalizowany przy JRG PSP w Nowej Dębie stanowi istotny element infrastruktury odpowiedzialnej za zabezpieczenie logistyczne działań ratowniczych w regionie. Inwestycja ma wzmocnić lokalne struktury bezpieczeństwa i usprawnić funkcjonowanie służb w sytuacjach kryzysowych.

Oddanie do użytku nowoczesnej przestrzeni magazynowej umożliwia profesjonalne składowanie sprzętu ratowniczego oraz jego szybkie uruchomienie w przypadku zagrożenia. Jak podkreślano podczas wizyty, optymalizacja procesów logistycznych przekłada się bezpośrednio na podniesienie gotowości operacyjnej jednostek, sprawniejsze zarządzanie kryzysowe oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego i całego województwa podkarpackiego.

Wizyta miała charakter roboczy i była elementem monitorowania realizacji rządowego programu wzmacniającego system ochrony ludności i obrony cywilnej.

(kr)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Mietek Mietek

1 0

Czy to Miś Yogi zaprosił ministra ?

14:34, 04.03.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%