Zamknij

Zakończono inwestycje na terenie os. Broniewskiego w Nowej Dębie. [zdjęcia]

10:39, 15.01.2020 Aktualizacja: 10:39, 15.01.2020
Skomentuj

Na terenie osiedla Broniewskiego zakończono prace związane z poszerzeniem parkingu wraz z dobudową dojścia do istniejącego ciągu pieszego przed budynkiem nr 2.

Realizacja tego zadania była między innymi rezultatem uchwały zebrania osiedlowego, które przeznaczyło na ten cel środki w wysokości ponad 14 tysięcy złotych. Koszt całego zadania wyniósł ponad 33 tysiące złotych, dlatego brakująca kwota została wyasygnowana z budżetu miasta i gminy Nowa Dęba. O inwestycję od wielu lat zabiegali mieszkańcy osiedla Broniewskiego. (ds)

Fot. Gmina Nowa Dęba

 

(Katarzyna Dudek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%