Jubileusz 700-lecia istnienia świętowała w sobotę miejscowość Rudniki pod Połańcem. Z tej okazji odbył się specjalny urodzinowy festyn, podczas którego wmurowano tablicę upamiętniającą siedem wieków historii wsi.
Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "TN"
Elżbieta22:53, 17.09.2019
Rodzinne strony mojego taty...urodził się w Rudnikach w 31 r, a ja w Połańcu w 56, mama uczyła w szkole w Rudnikach do 65 r .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Jarmark pod znakiem miłości [ZDJĘCIA]
Uszkodzona fontanna na Placu 3 Maja w Sandomierzu. Zapadło się auto jednego z wystawców. BRAWO !!! Dla gospodarza. burMistrza.
San
17:14, 2026-02-14
Walentynki w Tarnobrzegu. W prezencie... politycy
Niech jadą porozmawiac z ubostwianym przez nich Trumpem... robią wode z mozgu i nigdy nie zrozumiem jak ludzie na to pozwalają. Wstyd mi ze mają tak duze poparcie na podkarpaciu. Mam nadzieję ze tym razem nie tylko jeden baner ich przywita.
Ženada
14:42, 2026-02-14
Siarka Tarnobrzeg przegrywa sparing z Wisłoką
kto nie strzelił 11?
tom
13:44, 2026-02-14
Zmiana na stanowisku dyrektora szpitala w Nowej Dębie.
Nasza Grzałka z info Nowa Dęba też już o tym napisał
Mietek
10:57, 2026-02-14