Do godziny 13.30 w Tarnobrzegu było nie tylko upalnie, ale także słonecznie. Później pogoda zaczęła się szybko zmieniać. Po godzinie 14 nad miastem i nad jeziorem wisiały już ciemne chmury. Już wtedy część plażowiczów zaczęła puszczać teren akwenu. Prawdziwe załamanie pogody przeszło jednak dwie godziny później, gdy zerwał się porywisty wiatr i zaczął padać deszcz.
Plaża momentalnie opustoszała. Chociaż byli i tacy, którzy nie przewidzieli czym może skutkować zmiana pogody i zostali na wodzie, co skończyło się akcją służb. Link do informacji o tym zdarzeniu znajdziecie pod galerią zdjęć z sobotniego plażowania.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"4692"}
::news{"type":"see-also","item":"204325"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny przyznał się na FB do jazdy po alkoholu....
Cały pis do Morawicy a później na Madagaskar .
Lekos
16:42, 2026-04-05
Awaria promu Ciszyca – Tarnobrzeg. Przeprawa zamknięta
Dalej głosujcie na psl i na piwnika. on da wam wszystko. w Sandomierzu ma walczyc o Lwoską Bis. Wielokrotnie pisałem że może sobie palce pogrzebac w .........XD bo to nie jego kompetencje.
San
16:08, 2026-04-05
Awaria promu Ciszyca – Tarnobrzeg. Przeprawa zamknięta
Brak mostu = LIPA W MIEŚCID
Antek
12:50, 2026-04-05
Awaria promu Ciszyca – Tarnobrzeg. Przeprawa zamknięta
Opatrzność dała znak, że czas budować most dla Tarnobrzega i Koprzywnicy - czas aby lokalna PO i Pan poseł Kowal zawalczył o most na drodze wojewódzkiej DW. Czekamy i nie chcemy słuchać głupot.
Mój dom to Tarnobrze
11:10, 2026-04-05