Od 25 września w sprzedaży jest nowe wydanie "Tygodnika Nadwiślańskiego" (nr 39/2025). Na pierwszej stronie piszemy o tym, że zwykła dzielnicowa z Tarnobrzega w ciągu kilku dni stała się najbardziej chyba znaną policjantką w Polsce. Po internetowym wpisie zarzucającym jej przekazywanie informacji pseudokibicom i ukrywanie się pod kołdrą w trakcie przeszukania mieszkania jednego z nich, spadła na nią nieprawdopodobna fala hejtu. Na naszych łamach Kinga Bogacz przedstawia swoją wersję wydarzeń i mówi, jak to jest znaleźć się w oku internetowego cyklonu. Znajdziecie również artykuł o tym, że na ważnej drodze w gminie Zawichost powstały wjazdy, które zamiast ułatwiać życie mieszkańcom, stały się źródłem problemów. Absurdalne rozwiązania przypominają sceny z filmów Barei, choć dla właścicieli posesji to wcale nie jest zabawne.
Ponadto w najnowszym numerze:
Coinplex wciąż groźny – Pomimo zdemaskowania piramidy finansowej, nadal podejmowane są próby okradania jej ofiar
Ogień dokończył dzieła zniszczenia – Czy pożar budynku dawnej szkoły w Łukowcu pod Koprzywnicą definitywnie przypieczętuje jego los?
Krwawy jubileusz w Sobowie – Klub Iskra Sobów świętował hucznie 40-lecie istnienia. Niestety, uroczystość zakończyła się karczemną awanturą i wielkim „mordobiciem”
Prohibicja za progiem – Głośny ostatnio temat zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych nie omija naszego regionu
Nowe życie muzycznych skarbów – Schola Gregoriana Sandomiriensis nagrywa album z niepublikowanymi utworami pochodzącymi ze zbiorów sióstr benedyktynek z Sandomierza z XVII i XVIII w.
Będzie gładko! – Rusza wyczekiwany remont drogi wojewódzkiej w Ciszycy
Wylał żale, zniszczył mural – Bezmyślne działania jakiegoś frustrata doprowadziły do zniszczenia będącego dziełem sztuki muralu przedstawiającego legendarną lasowiaczkę Marię Kozłową
Secesją w secesję? – Lokalny komitet chce odłączenia od Nowej Dęby okolicznych sołectw i utworzenia czysto miejskiej gminy
Od poezji po kryminał – Sandomierz na kilka wrześniowych dni stał się stolicą słowa – tego utrwalonego w poezji i powieści
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz