Reklama
Pobiegli dookoła Jeziora Tarnobrzeskiego, a potem na plażę [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Pobiegli dookoła Jeziora Tarnobrzeskiego, a potem na plażę [zdjęcia]

3
1 z 25

Tradycyjnie już nad brzegiem Jeziora Tarnobrzeskiego odbył się Rekreacyjny Bieg Zimowy. Była to już 9. edycja imprezy organizowanej przez Klub Biegaczy „Witar” i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Choć impreza ma w nazwie słowo „zimowy”, było gorąco.

Trasa wokół jeziora miała ponad 10 km długości. „Wyposzczeni” przez pandemię biegacze m.in. z Tarnobrzega, Nowej Dęby, Gorzyc, Sandomierza, itd. zjawili się tłumnie. W pierwszej w 2021 roku imprezie w Tarnobrzegu wzięło udział około 100 miłośników biegania.

IX Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego był, zgodnie z nazwą, imprezą rekreacyjną. Od uczestników nie pobierano opłaty startowej, nie prowadzono pomiaru czasu. Liczyła się tylko radość z biegania i fakt uczestnictwa.

Zobacz także: 
– Zobacz jak wygląda trasa obwodnicy Tarnobrzega z lotu ptaka [zdjęcia]

Organizatorzy imprezy zadbali o to, by biegacze, po zakończonym biegu, mogli zjeść ciepły posiłek. Przy okazji imprezy, nad brzegiem Jeziora Tarnobrzeskiego ustawiono także „białą plażę”. Zamiast piasku, do dyspozycji „plażowiczów” był czysty śnieg. Wiele osób skorzystało z okazji i zadbało o opaleniznę. Tarnobrzeskie „Morsy” hasło “plaża” potraktowały dosłownie i przy okazji biegu zażyły również kąpieli.

Fot. Bogdan Myśliwiec

1 z 25
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Internautka
5 dni temu

Dlaczego masek nie mają na twarzach? kto na to zezwolił? Gdzie jest Sanepid?

pieszy
5 dni temu

Rozumiem, że już tego dnia oficjalnie otwarto teren. Idę na spacer.

chlop z mazur
6 dni temu

chetnie zobacze to tzw jezioro

3
0
Zostaw komentarz!x
()
x