Reklama
Policjantka po służbie rozpoznała na ulicy mężczyznę poszukiwanego listem gończym - Tygodnik Nadwiślański

Policjantka po służbie rozpoznała na ulicy mężczyznę poszukiwanego listem gończym

2

Dzielnicowa z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będąc na urlopie, zauważyła na jednej z ulic miasta, dwóch mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności. 49-letni mieszkaniec Tarnobrzega został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

W piątek po godz. 12, dzielnicowa z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzega zauważyła na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu dwóch mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności. Policjantka, mimo że była na urlopie i wracała z zakupów do domu, zawróciła swoim samochodem i pojechała za mężczyznami. O swoich spostrzeżeniach powiadomiła funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca Tarnobrzega.

Zobacz także: 
– Biała plaża nad Jeziorem Tarnobrzeskim! [zdjęcia]

Okazało się, że od 2020 roku był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Tarnobrzegu. Zatrzymany mężczyzna został przetransportowany do zakładu karnego.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
4 dni temu

Medal się dziewczynie należy za obserwcje i odwage 🙂

poeta
5 dni temu

Dzisiaj przestępstwo, jutro wpadka, potem wyrok i odsiadka.

2
0
Zostaw komentarz!x
()
x