Zamknij

Polska pokonała Portugalię w meczu reprezentacji U20 rozgrywanym w Stalowej Woli [zdjęcia]

17:20, 27.09.2022 TN Aktualizacja: 18:56, 27.09.2022
Skomentuj

Reprezentacja Polski U20 wygrała w Stalowej Woli z Portugalią 3:1. Mecz obejrzał komplet widzów, którzy zajęli nie tylko wszystkie otwarte na co dzień trybuny Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, ale także jedną dodatkową, którą dostawiono specjalnie na tę okazję.

Wszystkie gole padły w pierwszej połowie meczu. Gole dla reprezentacji Polski zdobyli Biegański w 10 minucie, Karasek w 24 minucie i Kasperowicz w 35 minucie. Dla gości trafił Gomes w 12 minucie. Był to trzeci mecz naszego zespołu w ramach rozgrywek ELITE LEAGUE U20 i drugi zwycięski. Dla Portugalczyków była to natomiast druga porażka. Wcześniej przegrali 1:2 z Włochami.  Wkrótce na naszym portalu znajdziecie szerszą galerię zdjęć z tego spotkania.