PolskiBus będzie mieć przystanek w Tarnobrzegu

0

Od 1 października tarnobrzeżanie będą mogli korzystać z usług firmy PolskiBus.com, która znana jest między innymi  ze sprzedaży biletów na długie krajowe trasy po złotówce. Nową linią tego przewoźnika będzie można dojechać z Tarnobrzega do Sandomierza, Ostrowca Świętokrzyskiego, Radomia i Warszawy.  

“PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić, że odpowiadając na prośby i potrzeby naszych pasażerów, zdecydowaliśmy się udostępnić nasze komfortowe usługi w atrakcyjnych cenach również mieszkańcom Tarnobrzegu. Nowy przystanek w tym mieście to zasługa decyzji o rozbudowaniu siatki połączeń o 8 nowych tras, w skutek czego PolskiBus.com poszerzy swój zasięg o 17 nowych lokalizacji. Dzięki temu docieramy już do 40 polskich miast i 8 europejskich stolic! Bilety w cenach od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej można rezerwować już teraz za pośrednictwem strony www.polskibus.com! Pierwsze kursy z Tarnobrzegu rozpoczną się już 1 października” – czytamy w komunikacie prasowym rozesłanym do dziennikarzy.

PolskiBus.com_Van_Hool_Astromega_2

Nowe kursy PolskiBus.com w ramach linii P31 z Warszawy do Tarnobrzega realizowane będą z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Wilanowska (stanowisko 13) o godzinach: 09:00, 13:30, 19:00,. Autokary jadące z Tarnobrzega do Warszawy odjeżdżają z przystanku przy ulicy ul. Mickiewicza 4 o godzinach: 06:00, 13:30, 18:00. Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

PolskiBus.com obsługuje aż 26 tras docierając do 40 polskich miast, a także do 8 europejskich stolic.

PolskiBus.com_Informacja prasowa_banner

 

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.