Poseł zachęcał w Tarnobrzegu do głosowania na Rafała Trzaskowskiego [zdjęcia]

3
Showing 1 of 5

Poseł Paweł Poncyljusz, samorządowcy i wolontariusze, zachęcali na tarnobrzeskim placu Bartosza Głowackiego do głosowania w II turze wyborów prezydenckich na Rafała Trzaskowskiego.

Paweł Poncyljusz to poseł z Podkarpacia i wiceprzewodniczący Klubu Koalicji Obywatelskiej. W Tarnobrzegu dziękował za głosy, jakie padły w mieście w I turze wyborów prezydenckich na kandydata KO, Rafała Trzaskowskiego. Zachęcał też do głosowania na tego kandydata osoby, które w I turze wyborów wybrały Szymona Hołownię, Władysława Kosiniaka – Kamysza, Roberta Biedronia i Krzysztofa Bosaka.

“Reklamując” R. Trzaskowskiego, poseł zapewniał, że ten kandydat, jeżeli zostanie prezydentem, nie zrezygnuje z programów socjalnych, nie dopuści do podniesienia wieku emerytalnego, będzie dążył do wyrównania wysokości dopłat, jakie otrzymują polscy rolnicy, do poziomu tych, wypłacanych rolnikom na zachodzie Europy.

Poseł podkreślał też, że Rafała Trzaskowski to samorządowiec, który od podszewki zna bolączki polskich samorządów i jak nikt inny będzie potrafił im pomóc.

Zobacz także:
– Andrzej Duda w Nowej Dębie [zdjęcia]
– Wypadek na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu. Droga całkowicie zablokowana!
– Koronawirus ponownie w powiecie tarnobrzeskim

Posła w agitacji za R. Trzaskowskim wspierał m.in. przewodniczący tarnobrzeskiej Rady Miasta Bogusław Potański.

– Liczymy na to, że prezydentura silna, zdecydowana, niezależna od woli szeregowego posła, prezydentura człowieka, który wywodzi się z samorządu da potężne wsparcie dla samorządów i przyczyni się do ich rozwoju – stwierdził B. Potański.

Politykom i samorządowcom towarzyszyła grupa wolontariuszy, która po konferencji prasowej, rozdawała materiały wyborcze R. Trzaskowskiego obecnym na pl. B. Głowackiego tarnobrzeżanom.

Paweł Poncyljusz w Tarnobrzegu – 5 zdjęć

fot. P. Morawski

Showing 1 of 5
Share.

3 komentarze

  1. nie jestem z PiS on

    “Reklamując” R. Trzaskowskiego, poseł zapewniał, że ten kandydat, jeżeli zostanie prezydentem, nie zrezygnuje z programów socjalnych, ..”
    Kłamstwo, czy niewiedza? Trzaskowski sam mówił, że będzie palił to co wytworzył PiS. Następny wojownik.Trzaskowski to wojny między nim a sejmem. To bieda dla ludzi. Dał emerytce 2- groszy!!!