Potężny pożar w Chmielowie [zdjęcia]

0
Showing 1 of 21

Dziś rano, we wtorek, 29 września, po godzinie 10, w jednym z zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wybuchł pożar. Strażacy opanowali już szalejący ogień.

ZOBACZ TAKŻE: Pożar w Chmielowie – zobacz nagranie z miejsca zdarzenia! [wideo]

O godzinie 10.12 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w Chmielowie, w zakładzie produkującym styropian, zlokalizowanym przy ul. Strefowej. Na miejsce natychmiast desygnowano sześć jednostek straży – trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Tarnobrzega i Nowej Dęby, a także trzy jednostki OSP, z Jadachów, Chmielowa i Sobowa. Aktualnie strażacy walczą z ogniem i próbują ograniczyć rozprzestrzenianie się pożaru. Sytuacja jest dynamiczna, w miarę jej rozwoju będziemy decydować o ewentualnym skierowaniu w to miejsce dalszych sił – powiedział „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” brygadier Jacek Widuch, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

W kolejnych minutach akcji wezwano następne posiłki, w tym OSP Cygany. Na szczęście strażacy opanowali już szalejący ogień.

Pożar w Machowie – 21 zdjęć:

Fot. Mateusz Chmielowiec, Kamil Robuta, Damian Dziadura (zdjęcie z góry)

Showing 1 of 21
Share.

Comments are closed.