Potrącenie 4-latki w Tarnobrzegu. Dziewczynka trafiła do szpitala - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Potrącenie 4-latki w Tarnobrzegu. Dziewczynka trafiła do szpitala

6

W niedzielę, 8 maja, w Tarnobrzegu 70-letni kierowca samochodu osobowego najechał na 4-latkę, która wjechała rowerem na przejście dla pieszych. Dziewcznyka trafiła do szpitala.

Zobacz także:
Strażacy wyciągali z rowu w przy krajowej „9” dużą łanię [zdjęcia]

Wczoraj o godz. 10.30, na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu doszło do potrącenia 4-letniego dziecka jadącego rowerkiem. Z ustaleń policjantów wynika, że 70-letni kierowca audi najechał na 4-latkę, gdy ta wjechała rowerkiem na przejście dla pieszych. Dziecko trafiło do szpitala na badania lekarskie. Policjanci ustalili, że kierowca pojazdu był trzeźwy.

Trwają czynności wyjaśniające  okoliczności tego zdarzenia.

6 komentarzy

  1. Proszę rodzinę dziecka o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

  2. Kobieto dziecko nie stało przed przejściem tylko było w ruchu Cały czas w kierunku przejścia i każdy człowiek widząc że dziecko zbliża się do przejścia na rowerku hamuje a nie Przyśpiesza a być może dziadek rozmawiał przez telefon albo pisał sms-a dlatego tak się stało przepisy mówią jak byk zachować szczególną ostrożność jeżeli ktoś się zbliża do przejścia dla pieszych

    • Taa, ile widziałeś dziadków piszących smsy w trakcie jazdy? Bo ja żadnego.

  3. Kobieto gdzie patrzył kierowxa zamiast zachować szczególną ostrożność zbliżając się do pasów!!! Być może pani nigdy nie miała prawo jazdy tylko całe życie jeździ rowerem to w tym przypadku nie ma się co dziwić ale proszę się zastanowić następnym razem zanim coś pani napisze jakąś głupotę!

    • W telewizji mówili, aby dać kierowcom czas na wyhamowanie samochodu. Daje ci to coś do myślenia?

  4. Mieszkanka tbg na

    W tym przypadku rodzice powinni odpowiadać za ten wypadek. Kto tak puszcza dziecko? Niestety samochód ma małą szansę wyhamować przed wjeżdżającym nagle rowerem czy też hulajnogą. Rodzice, miejcie choć odrobinę wyobraźni!