Poważny wypadek na drodze Staszów-Osiek. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Poważny wypadek na drodze Staszów-Osiek. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego [zdjęcia]

0
1 z 8

Poważny wypadek wydarzył się dziś ok. godz. 14.20 w pobliżu Osieka, na drodze wojewódzkiej w kierunku Staszowa.

Doszło tam do zderzenia dwóch aut osobowych. Jak relacjonuje mł. asp. Joanna Szczepaniak, oficer prasowa KP Policji w Staszowie, jadący fiatem punto 44-latek na prostym odcinku drogi z niewiadomych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku fordem, prowadzonym przez 36-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 4 osoby. – Kierowcę fiata trzeba było wydostać z rozbitego pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych – zaznacza mł. bryg. Jarosław Juszczyk, zastępca komendanta PSP w Staszowie. Do szpitala, obok 44-latka, trafili również jadąca fiatem 10-letnia dziewczynka i kobieta prowadząca forda. 36-letnią żonę kierowcy fiata przetransportowano do lecznicy śmigłowcem LPR. W wyniku zderzenia obrażeń nie odniosło tylko 7-letnie dziecko podróżujące fordem.

Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 20.

Fot. Straż pożarna

1 z 8
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.