Tarnobrzeg. Poważne zderzenie trzech pojazdów na wiadukcie. Jedna osoba trafiła do szpitala [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 9 grudnia
ogłoszenie
reklama

Tarnobrzeg. Poważne zderzenie trzech pojazdów na wiadukcie. Jedna osoba trafiła do szpitala [zdjęcia]

0
1 z 13

W piątek, na tarnobrzeskim wiadukcie (wylot w stronę Stalowej Woli) miała miejsce poważna kolizja trzech pojazdów. Na chwilę obecną ruch w tamtym miejscu odbywa się wahadłowo.

Dziś, kilka minut po godzinie 12, na wiadukcie prowadzącym w stronę tarnobrzeskiego osiedla Mokrzyszów, miała miejsce poważna kolizja trzech pojazdów. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Tuż po godzinie 12 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym na ulicy Sienkiewicza w rejonie wiaduktu. 45-letni mężczyzna, kierujący Oplem Astra najechał na tył jadącego przed nim Opla, a ten uderzył w pojazd marki Renault. – informuje podinspektor Beata Jędrzejewska–Wrona, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu. Badania alkomatem nie wykryły obecności alkoholu we krwi kierowców biorących udział w zdarzeniu.

Zobacz także: 
– Zapalił papierosa i wybuchło. Nowe informacje w sprawie eksplozji gazu w Dąbrowicy

W wyniku zdarzenia, pasażerka podróżująca w Oplu z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Utrudnienia w miejscu zdarzenia potrwają do godziny 14:00.Apelujemy do kierowców o bezpieczną i ostrożną jazdę ze względu na zmienne warunki na drodze. – dodaje podinspektor B. Jędrzejewska-Wrona.

wypadek tarnobrzeg

1 z 13

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.