Czego brakuje nad Jeziorem Tarnobrzeskim? Ruszają konsultacje - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Czego brakuje nad Jeziorem Tarnobrzeskim? Ruszają konsultacje

1

Miasto zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach w zakresie zagospodarowania terenów nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Pomysły tarnobrzeżanie mogą wysyłać wirtualnie do 5 listopada.

W tym roku zakończył się pierwszy etap rewitalizacji terenów nad tarnobrzeskim akwenem. Pojawiła się m.in. nowa infrastruktura, miejsca parkingowe i nowe systemy poboru opłat. W związku z projektowaniem drugiego etapu zmian nad zbiornikiem, władze zapraszają mieszkańców do udziału w tworzeniu przyszłej wizji zagospodarowania jeziora, zgodnej z wolą mieszkańców.

Zachęcamy do zgłaszania uwag i pomysłów dotyczących  dodatkowej  infrastruktury, w jaką, zdaniem państwa, należałoby wyposażyć jezioro. Zależy nam na opinii w tym zakresie, abyśmy mogli stworzyć infrastrukturę zgodną z oczekiwaniami mieszkańców, turystów, żeglarzy i innych grup, które z uroków jeziora korzystają, ale także  przyjazną dla osób z niepełnosprawnościami, rodzin z małymi dziećmi, seniorów – informuje prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Swoje pomysły można kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres: kontakt@jezioro-tarnobrzeskie.eu. Na propozycje miasto czeka do 5 listopada.

Jeden komentarz