reklama
reklama
Przeżyli ze sobą po pół wieku. Złote Gody w Grębowie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 6 października
reklama

Przeżyli ze sobą po pół wieku. Złote Gody w Grębowie [zdjęcia]

0
1 z 10

Wyjątkowa uroczystość odbyła się w Gminnym Centrum Kultury w Grębowie. 24 pary z terenu gminy świętowały Złote Gody. Były medale od prezydenta RP, kwiaty od wójta gminy, gromkie „Sto lat” i poczęstunek.

50 lat (i dłużej) przeżyli ze sobą:

Grębów: Zofia i Józef Dul, Alicja i Józef Kula, Julia i Stanisław Kozieł, Janina i Kazimierz Baranowscy, Irena i Stanisław Kustra, Maria i Stanisław Drozd, Danuta i Jan Lichy, Maria i Stanisław Markiewicz, Janina i Edward Matyka, Kazimiera i Stefan Groch, Zofia i Stanisław Włodarczyk, Helena i Józef Kuchta

Krawce: Józefa i Stanisław Burdzy, Zofia i Kazimierz Szewc,

Poręby Furmańskie: Zofia i Stanisław Baranowscy

Stale: Maria i Tadeusz Paź, Anna i Mieczysław Jeż, Krystyna i Stanisław Walczak, Maria i Stanisław Janeczko, Anna i Bronisław Zelik

Wydrza: Czesława i Eugeniusz Kurlej, Zofia i Jan Czerepak

Zabrnie: Zofia i Czesław Saja

Żupawa: Emilia i Jan Myszka

 – Coraz młodsi ci nasi jubilaci – żartował gratulując małżonkom z wieloletnim stażem Kazimierz Skóra, wójt gminy Grębów. On też wręczył parom, które świętowały Złote Gody medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez prezydenta RP.

Po wręczeniu medali i gromkim „Sto lat” odśpiewanym jubilatom przez wszystkich obecnych, da świętujących małżonków przygotowano uroczysty obiad.

Więcej w najbliższym papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”

1 z 10

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.