reklama
Ruszyły zapisy na bieg wDECHĘrun. Jest tylko 50 miejsc! - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Ruszyły zapisy na bieg wDECHĘrun. Jest tylko 50 miejsc!

0

26 czerwca w Wiązownicy Kolonii odbędzie się druga edycja biegu wDECHĘrun, którego organizatorem jest Fundacja PasjoDzielnia.

Zasady biegu są nietypowe. Start i metę zlokalizowano w starej stodole. Na trasie czeka w tym roku kilka atrakcji: dopingujące bębny, stodoła nr 2 na trasie biegu, przez której otwarte wrota będą musieli przebiec uczestnicy, na mecie mnóstwo leżaków, stoliki z drewnianych skrzynek i czas na reset. Obowiązują tu też specyficzne zasady m.in zakaz mówienia sobie na Pan/Pani.  – Zależy nam na utrzymaniu bardzo luźnego charakteru imprezy. W tamtym roku nam się to udało mamy nadzieje, że w tym roku będzie podobnie – mówi Wioletta Piwowarska, prezeska Fundacji PasjoDzielnia.

Bieg na dystansie 10 km zaplanowany jest 26 czerwca. – Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja związana z pandemią jest dynamiczna, ale mam nadzieję, że do czerwca będzie już na tyle stabilna, by impreza mogła się odbyć – dodaje W. Piwowarska.  Uczestników obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz: https://forms.gle/u1nKtw185iQjGmCX9

Liczba miejsc jest ograniczona. Na starcie będzie mogło stanąć maksymalnie 50 osób.

Fot. D. Klimek

wdecherun bieg

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.